pátek 10. května 2019

Prosba...

na vás, milé blogerky. Ztratil se mi nedopatřením při razantním úklidu v počítači odkaz na jeden blog, který jsem ráda sledovala, ale autorka se víceméně před rokem odmlčela. Jmenovala se myslím Věrka a na blog dávala fotky ze své zahrady, hlavně pěstování zeleniny. Měla dva vnuky. Ráda pletla. Vzpomínám, že jednou psala, že její manžel prodělal srdeční operaci.  Dávala na blog úžasné rady ohledně pěstování zeleniny bez chemie. Před asi dvěma roky jsem si vytiskla její rady na přírodní hnojení a boj proti škůdcům. Jednalo se hlavně o různé jíchy, jejich ředění a tak. Písemnou podobu stále uchovávám, ale odkaz na její blog se mi prostě ztratil. A já hlava děravá si nemohu vzpomenout na název jejího blogu.
Nenapadá některou z vás,  který blog se marně snažím najít? Vím, že blogů je mnoho, ale já jsem na ni určitě narazila přes vaše blogy, které sleduji.
Tak zkouším štěstí...

Moc děkuji za jakoukoli případnou informaci.
Ála

11 komentářů:

 1. Ahoj,

  jestli máš ten text z jejího blogu, napiš mi to sem - nebo na mail - a pak to na Googlu dohledám - jestli tam ten článek pořád je. Nebo to udělej sama - kousek textu zkopíruj a dej v Google DO UVOZOVEK.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Dorko to jsem již udělala, ale dostala jsem se na stránky úplně jiné. Buď její text někdo použil nebo ona použila něčí. To nevím, ale na její blog mne to neodkázalo, takže pátrám zatím marně. Vím, že na blogu měla moc zajímavé fotky zahrady, záhonů, ráda fotila květiny.
   Díky i tak.
   Ála

   Smazat
 2. Alenko, vím, že toto asi není ono,ale je tam vše o zahradách
  http://www.gardenio.cz

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Děkuji Inko i tak, odkaz se hodí. Na blogu měla Věra totiž fotky záhonů zajímavě osázené, také různé vychytávky, opěry pro fazole a tak různě, ze dřeva. Chtěla jsem se k tomu vrátit a inspirovat se. Nu, a ve svých záložkách jsem ji nenašla.
   Ála

   Smazat
 3. Myslím že sa jedná o blog "ange villain".
  S pozdravom Iveta

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Iveto TREFA, ano to je on. Jenže - blog je zrušen, místo něj má Věrka jiný http://laviedansletemps.blogspot.com/, ale staré fotky ze zahrady již nenajdu. Nemá na blogu ani žádný kontakt, ani možnost napsat komentář, je naprosto utajená. To mne mrzí, ale respektuji...
   Moc děkuji za pomoc.
   Ála

   Smazat
 4. Alenko, taky jsem si myslela, že je to ona, sledovala jsem ji dlouho a pak zmizela. Měj hezký večer.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Díky Marti. Bohužel zmizela z blogů, škoda.
   Hezkou večer i tobě.
   Ála

   Smazat
 5. Nevím,jestli ti to pomůže,něco jsem našla tady
  https://www.bloglovin.com/blogs/ange-villain-7573763/4926581583

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Marie, tak jsem odkaz zkusila zadat, ale nic mi to nenašlo.
   Děkuji i tak.
   Ála

   Smazat
 6. Alenko, vidím, že už to napadlo dámy přede mnou :o)
  Měj hezký den, Helena

  OdpovědětSmazat

Děkuji za návštěvu a čas, který jste mi věnovali.
Vážím si toho a jsem za to ráda.
Ála