pátek 22. května 2015

MYSTICKÁ MÍSTA posedmé...

a navštívíme 

Karlovy Vary a okolí


Karlovy Vary
Nemoci kloubů, revmatické bolesti, problémy s dýcháním, bušení srdce a nevolnosti, posílení obranyschopnosti při útoku infekce, nespavost, psychické vypětí, stres.

Blahodárné prameny v dnešních Karlových Varech dobře znalo už staré slovanské obyvatelstvo, skutečné dějiny tohoto města však začínají teprve rokem 1370, kdy na místě léčivých pramenů založil král a císař Karel IV. lázeňské město.

Nejsilnější pozitivní zóna se nachází v těsné blízkosti karlovarského vřídla. Energie, která zde  vyzařuje, má zvlášť blahodárný vliv na onemocnění kloubů, tiší revmatické bolesti, bolesti žaludku, pomáhá proti pálení žáhy, uklidňuje, je dobrou prevencí proti nachlazení.

Andělská HoraStres, psychická zátěž, depresivní stavy, fobie, zesílení chuti do života.

Nad dnešní obcí tohoto jména stával kdysi na příkré holé skále slavný hrad. Na místě hradu je dnes pěkná vyhlídka.

Nachází se zde rozsáhlá pozitivní zóna, která působí příznivě zejména na depresivní stavy, normalizuje vibrační rovnováhu člověka, posiluje ochrannou funkci aury.

Lázně Kyselka

 v roce 1902 v roce 2015

Zbavení zlozvyků a závislostí všeho druhu, pročišťování, půsty, změna životosprávy, chuť být lepším a něco se sebou dělat. Má vliv na metabolismus, reguluje činnost orgánů.

Procházet se těmito místy, zejména okolím Kyselky, přináší úlevu, posiluje obranyschopnost organismu, zvyšuje chuť k jídlu, reguluje spalování, zrychluje metabolismus a přináší rychlé pročištění organismu od nemoci nebo jedů všeho druhu.

Veškeré kdysi krásné budovy se dnes nacházejí ve stavu celkové zkázy a beznaděje...

Horní hradPřekonání fobií, zejména strachu, ochrana proti zlým snům, halucinacím a nočním můrám.

V prostorách Horního hradu byla měřeními zjištěna velmi silná negativní psychosomatická zóna. Podle odhadů psychotroniků muselo na tomto místě zemřít násilnou nebo tragickou smrtí nejméně deset lidí. Tato zóna také odrazuje všechny potencionální zájemce objekt zrekonstruovat. V prostorách kaple je zvlášť silná zóna pozitivní. Má vliv především ochranný, zeslabuje strach a jiné fobie.

JáchymovČerpání odvahy a bojovnosti, chuť řešit problémy, koncentrovat své síly a vyřídit si účty.

Procházka místy naučné stezky posiluje na duchu, pomáhá nám bojovat, dodává odvahu a chuť vypořádat se s problémy.Zdroj :
Olga Krumlovská - Mystická místa Čech a Moravy
Zdroj obrázků :
Wikipedie 


      

      

 

Žádné komentáře:

Okomentovat

Děkuji za návštěvu a čas, který jste mi věnovali.
Vážím si toho a jsem za to ráda.
Ála